POLSKI
ENGLISH
MASZYNY NOWEMASZYNY PO NAPRAWACHSERWISPRODUKCJAREFERENCJE

OFERTA HANDLOWA POLMARK-KIELCE

Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowszą ofertę usług świadczonych w zakresie kopalnianych wywrotek marki BIEŁAZ

Jesteśmy jedynym na polskim rynku autoryzowanym dealerem firm: PO BIEŁAZ z Żodino (Republika Białorusi) i JAMZ (silniki spalinowe) z Jarosławia (Rosja). Nadmieniam, że firmy: BIEŁAZ i JAMZ posiadaj ą certyfikaty jakości, a podpisane umowy o wzajemnej współpracy są gwarancją solidności świadczonych usług. Mimo, że minęło 10 lat działalności firmy POLMARK na polskim rynku nie ustajemy w ciągłym doskonaleniu w drodze do zapewnienia satysfakcjonującej współpracy w stosunkach handlowych ze wszystkimi naszymi Partnerami. Uzyskany Certyfikat Jakości ISO 9001/2000, Certyfikat BHP - ISO 18001 oraz Certyfikat Ochrony Śrdowiska ISO 14001 mobilizuje całą załogę do doskonalenia systemu jakości i realizacji jego celów w działalności firmy POLMARK.

Budowę image firmy opieramy na solidności i rzetelności w kontaktach z naszymi klientami i dostawcami poprzez planowe działania zapewniające wiarygodność naszych zobowiązań.

Kształtowanie świadomości całej załogi w zakresie wymagań i oczekiwań naszych klientów oraz doskonalenie współpracy jest celem Numer l w naszej firmie.

Zapraszamy do współpracy.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe POLMARK Kielce Spółka z o.o.
25-620 Kielce, ul. Kolberga 4 - tel./fax (+48 41)36-83-407, (+48 41)34-57-407, (+48 41)34-61-684

Design: OSI Go3.pl