POLSKI
ENGLISH
CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "POLMARK Kielce" Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność 14 maja 1992 roku (KRS 0000185470).

Siedziba Spółki znajduje się w Kielcach przy ulicy Kolberga 4.

Podstawowym profilem działalności firmy jest kompleksowa obsługa w zakresie kopalnianych wywrotek marki "BIEŁAZ", które są ekonomicznym środkiem transportu przy przewozie skał płonnych, kopalin i materiałów sypkich wykorzystywanych przy budowie dużych obiektów przemysłowych w różnych warunkach drogowych i klimatycznych.

Od 1995 roku na mocy podpisanej umowy PPUH "POLMARK Kielce" jest autoryzowanym dealerem największego na świecie producenta kopalnianych wywrotek, Białoruskich Zakładów Samochodowych "BIEŁAZ" w Żodino (Republika Białorusi). Ponadto dostawcami Spółki są czołowe firmy światowe takie jak: Michelin, Danfoss, JAMZ, Groeneveld, itd.

PPUH "POLMARK Kielce" posiada Certyfikat zarządzania Jakością ISO 9001-2000 wydany przez RWTUV.

"POLMARK Kielce" jest gwarancją sukcesu dzięki nowoczesnym formom zarządzania, najwyższym normom jakości, wiedzy, doświadczeniu, wieloletniej obecności na najbardziej wymagających rynkach.

Z myślą o naszych klientach poszerzamy ofertę produktów, unowocześniamy nasze wyroby, inwestujemy w sieć dystrybucji i logistyki, podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i rozwijamy dodatkowe formy działalności marketingowej.


Hala

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest nieustannie modyfikowana pod kątem spełnienia oczekiwań wszystkich klientów.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe POLMARK Kielce Spółka z o.o.
25-620 Kielce, ul. Kolberga 4 - tel./fax (+48 41)36-83-407, (+48 41)34-57-407, (+48 41)34-61-684

Design: OSI Go3.pl